top of page

VYMENA VRACENI A REKLAMACE

Je nám jasné, že než se Ti WLDWLK kousek dostane pod ruku, nemůžeš vědět na 100%, že Ti bude sedět a splňovat Tvou představu. Nesedí Ti velikost ? Barvy nejsou takové, jak sis představovala? Nevadí. Pokud se Ti kousek líbí, jenom nesedí můžeme jej vyměnit za jinou velikost nebo jiný kousek. Ze zákona máme 14ti denní povinnost Ti zboží vyměnit nebo vrátit peníze bez udání důvodu, takže no stres! Toto se ale bohužel nevztahuje na zakázky šitých na míru. I tam ale najdeme řešení.

Chceš kousek vyměnit nebo vrátit?

Prosím, co nejrychleji po obdržení WLDWLK balíčku nás nejdříve kontaktuj na email: hello@wildwalk.eu a nezapomeň prosím uvést číslo Tvé objednávky.

V rámci ČR prosíme zboží zabalit zpět do původní krabice a poslat prosím přes Zásilkovnu na výdejní místo Zásilkovny:

Zásilkovna: Škvorec 250 83, Tyršova 8 - Mini Market nebo Tabák Traficon, Arnošta z Pardubic 18, Úvaly

Kontaktní údaje, které na zásilce nesmí chybět:

Kristýna Brandnerová

email: hello@wildwalk.eu

tel.: +420 602 314 044

 

 Produkty musí být vráceny kompletní, nepoškozené a nepoužité, ve stejném obalu, v jakém byly přijaty, včetně.

V případě vrácení, prosíme uveď také do emailu číslo účtu, kam budeme vracet platbu. Prosíme, nemusíte tisknout a přikládat fakturu. Ve WLDWLK eliminujeme odpady na minimum a vše jde vyřešit krásně po emailu. 

Moc děkujeme!

Pro mezinárodní objednávky doporučujeme, aby nám zboží zaslala poštovní společnost na kontaktní údaje níže. Veškeré náklady na dopravu nese kupující – vrácení produktu jde na náklady kupujícího. Vždy doporučujeme zásilku pojistit. Při vrácení zboží není akceptována platba na dobírku. Při splnění všech výše uvedených podmínek je společnost WILD WALK povinna vrátit peníze za produkty na účet kupujícího do 14 dnů od přijetí vráceného zboží.

WILD WALK nepřijímá vrácení zboží ve výprodeji.

Náklady na dopravu jsou nevratné.

Kristyna Brandnerova

Trebohostice 86

Skvorec 250 83

Czech Republic

email: hello@wildwalk.eu

tel.: +420 602 314 044

 

Pokud chceš zboží reklamovat, kontaktuj nás prosím na email: hello@wildwalk.eu a nezapomeň prosím uvést číslo Tvé objednávky. Ideálně popiš v čem je problém a když přiložíš foto bude to úplně nejlepší! Na vyřízení reklamace je ze zákona 30 dní, ale určitě uděláme maximum, abychom to vyřešili, co nejrychleji a ke spokojenosti všech :)

Objednávku lze zrušit emailem do 24 hodin po provedení nákupu.

bottom of page