top of page

SUPPORTING COMMUNITIES

SUPPORTING COMMUNITY CIRCLE.png

WLDWLK NENÍ JEN FASHION PRO DIVOKÁ SRDCE, JE TO ŽIVOT PRO VŠECHNA DIVOKÁ SRDCE.
Proto WLDWLK podporuje projekty pro lepší život a záchranu divokých srdcí.

WILD WALK.jpg

DŮSTOJNÉ STÁŘÍ PSÍM DUŠÍM

Z lásky k psím duším. MELVIN, boston teriér, co miloval život. Nomádí duše, dobrodruh se spiritem tazmánského čerta a první boston na světě hrající závodně freestyle frisbee. Pes, který zůstane doživotně mou spřízněnou duší. Pes, který inspiroval svojí neutuchající energií spoustu lidí. Pozitivní síla jeho ducha chce svět bavit dál, dál chce rozdávat radost a smích. Melvinův odkaz žije v MELVIN SUPPORTING COMMUNITY.

Milované frisbee ve stáří vyměnil za červený kroužek, který se stává symbolem ochrany bezbranných. Bostoncube cirkus jede na pomoc divokým srdcím v nouzi. Proto z každého prodaného kousku limitované kolekce MELVIN SUPPORTING COMMUNITY posíláme 200 Kč Hospicu a útulku pro psí seniory. Protože důstojné stáří, trpělivou péči a lásku si zaslouží každá nevinná duše, která nemá to štěstí dožít pokojně doma.

Melvin jako neodmyslitelná součást WILD WALK posílá nešťastným psím duším záchranný červený kroužek pro další život plný radosti.

WE CHOOSE LOVE!

CHRÁNÍME MOŘSKÉ ŽELVY

Z každého prodaného kousku putuje 50 Kč organizaci www.morskezelvy.cz. na záchranu želv před pytláky v Indonésii. Ti bezohledně plení hnízda a vejce na černém trhu prodávají za 25 Kč. Naštěstí se dají přeplatit. Náklady ochranářů na přenesení a ukrytí jednoho vajíčka do bezpečí jsou právě 50 Kč. Každý prodaný kousek WLDWLK se tak stává životní šancí pro jednu želvu, která se může v klidu vylíhnout a vrátit do moře. WLDWLK můžete nosit s pocitem, že v moři plave spřízněná duše. Třeba se jednou potkáte.

logo.png
bottom of page