Made with wild heart ♥ FOR WILD SOULS

WLDWLK kousky jsou navrženy a vyrobeny divokým srdcem v České republice. S úctou k přírodě, z etických zdrojů a materiálů, jejichž recyklace podporuje nejen záchranu mořských živočichů.

Limitované edice designů přírodních povrchů, vln oceánů, hor i květeny odrážejí touhu nomádského srdce žít ve spojení s přírodou.

Pro všechny divoké duše, které touží po volnosti, pohybu a svobodě.

PROČ EARTH FRIENDLY MATERIÁL?

Šije se z něj jedna radost. Každý kousek WLDWLK může zachránit želvu!

Špičková, recyklovaná tkanina z regenerované nylonové příze pochází z průmyslového odpadu, jako jsou vyřazené rybářské sítě a kobercové chmýří, kterých na dně moří končí 8 milionů tun ročně.

Využití tohoto materiálu podporuje iniciativu "Zdravé moře", jejímž posláním je čištění našich planetových vod. Mrtvé rybářské sítě a koberce jsou regenerovány pomocí sofistikovaných procesů a přemění se na novou polyamidovou přízi ECONYL®. Ta se pyšní stejnými vlastnostmi jako panenský nylon. Podstatný rozdíl je v tom, že tato příze není vyrobena z neobnovitelných fosilních surovin.

To je pravá podstata tohoto vysoce kvalitního, ultra komfortního a hebkého materiálu

s certifikací OEKO-TEX® | STANDARD 100 a Global Recycled Standard.

Pyšní se dalšími vlastnostmi jako je vysoká udržitelnost, prodyšnost, perfektní
pružnost díky
LYCRA® XTRA LIFE™, zároveň také chrání proti UV záření SPF 50+.

Než mít v roce 2050 v moři více odpadu, než ryb, je lepší mít v šatníku 365 kousků WLDWLK.

Tak jsme z toho střihli rovnou i obal. Neplýtvat a dál používat - na cestách za oceánem, do hor nebo v ulicích měst.

      

RESCUE - REGENERATE - REMAKE - REIMAGINE!

WLDWLK není jen fashion pro divoká srdce, je to život pro všechna divoká srdce.

Proto z každého prodaného kousku putuje 50 Kč organizaci www.morskezelvy.cz. na záchranu želv před pytláky v Indonésii. Ti bezohledně plení hnízda a vejce na černém trhu prodávají za 25 Kč. Naštěstí se dají přeplatit. Náklady ochranářů na přenesení a ukrytí jednoho vajíčka do bezpečí jsou právě 50 Kč. Každý prodaný kousek WLDWLK se tak stává životní šancí pro jednu želvu, která se může v klidu vylíhnout a vrátit do moře. WLDWLK můžete nosit s pocitem, že v moři plave spřízněná duše. Třeba se jednou potkáte.

PROČ S DIVOKÝM SRDCEM?

Tvořit a být venku je pro mě život. Co pamatuji. Inspirovat se krásou přírody, její divokostí. Dost mě žene i láska k dobrodružství, kiteboardingu, surfingu, chození po horách a lesích s mými dvěma psy. Svoji nespoutanou a divokou duši spojenou s úctou k naší planetě jsem dala do WLDWLK. Každý kus je vytvořen pro všechny další duše s divokým srdcem.  S pečlivostí a láskou, v omezeném množství, u nás doma v ČR, s důrazem na materiál a kvalitu jeho zpracování. Pro všechny hledače dobrodružství, kteří vyznávají volnost a svobodu, která není zkázou života jiných.

become wild walking, wild hearts!

Tereza Pěnková

founder / designer

© 2019 WILDWALK. All rights reserved. FREE TO WEAR THE WASTE TURNED TO BEAUTY.

Cookies - Privacy.